HEMEN BİLGİ ALIN

Bir yanı orman, diğer yanı boğaz manzarasına bakan manzarası ve şehir hayatına uygun lokasyonu ile Mesa Çubuklu 28 dinamik İstanbulluların yaşamına hitap ediyor. Her gün hatıra ormanının yeşili ile huzurlu bir sekilde uyumak, İstanbul Boğazına uyanmak ve Mesa Çubuklu 28 hayatına dahil olmak için bize ulaşın.SOSYAL VE AKTİF YAŞAM BİR ARADA

Yatay mimari, az katlı geniş alanlar, sadece 80 konut için hazırlanmış 1000 metrekarelik sosyal tesis ile Mesa Çubuklu 28’de aileniz ve komşularınızla nezih bir hayat yaşayın. Sosyal alanlarımızda yaşamınızı daha aktif kılmanız ve kendinizi geliştirmeniz mümkün.

Aileniz ve sizin için keyif yapmak, spora gitmek, çocuklarınızın eğlendiğini görmek, özenle seçtiğimiz komşularınızla güzel sohbetler etmek için Mesa Çubuklu 28’de hayat sizi bekliyor. Evinizde olduğu gibi tüm anlarınızda size eşlik eden boğaz ve orman manzarasını da unutmamak gerek; Mesa Çubuklu 28’de gerçekleştirdiğiniz her aktivite güzel bir İstanbul seyri ile taçlansın.

FITNESS & SAĞLIK

Mesa Çubuklu 28’in şehir hayatını kolaylaştırmasının bir sebebi de iş çıkışlarınızda sosyal hayatınızın olmazsa olmazlarını evinize yakın şekilde sunması. İstanbul’da oradan oraya sürüklenmektense evinize gelin, dinlenin ve günlük aktivitelerinizi şehir karmaşasında uzakta yapmaya başlayın. Aktif yaşamın sağlıkla doğrudan ilişkisi tüm projelerimizde olduğu gibi Mesa Çubuklu 28’de de size özel spor alanları oluşturmamızın başlıca nedeni. Şehir hayatının yoğun temposunda sağlıklı yaşam rutinlerinizden asla vazgeçmeyin. Evinizin hemen yanında yer alan spor merkezinde ister sabah ister akşam kendi programınıza göre günlük egzersizlerinizi gerçekleştirin.

Sosyal Alanlar - Fitness
Mesa Çubuklu 28 Havuz

HAVUZ & SPA

Mesa Çubuklu 28’de ferah tasarımı sayesinde daima gün ışığı alan kapalı yüzme havuzu, yemyeşil bir orman manzarasıyla size sunuluyor. Stresten arınma ve fiziksel aktivite yapma lüksünü aynı anda sunan havuzda kışın dahi ferahlayın. Beykoz’un büyüleyici hatıra ormanı eşliğinde hem bedeninizi zinde tutun hem de ruhunuzu besleyin.

Mesa Çubuklu 28’de, lüks sayılacak aktiviteler sizin günlük rutininizin bir parçası. Yoğun iş temponuzda sizi en iyi şekilde rahatlatacak bir spa deneyimi yaşamak istemez misiniz? Yoğun bir gün veya spor ardında ya da sadece pazar keyfi için Mesa Çubuklu 28 spa alanının müdavimi olabilirsiniz.

ÇOCUKLAR & MUTLULUK

Mesa Çubuklu 28’de çocuklarınız her adımda yeşile, her bakışta doğaya alışsın. Orman ve boğazın büyüleyici manzarası çocuk oyun alanlarında hep arka fonda. Şehir hayatından bir nebze uzak, okul yollarına yakın Mesa Çubuklu 28’de çocuklarınıza sosyal açıdan da bir çok olanak sunuluyor. Onların rahat ve güvenilir bir şekilde çocukluklarını yaşaması için özel alanlar Mesa Çubuklu 28’de evinizin hemen önünde. Doğa ile süslenmiş sosyal alanlarda çocuklarınızın sağlıklı ve mutlu bir şekilde büyüdüklerine şahit olacaksınız.

Sosyal Alanlar - Çocuk Parkı

HEMEN YERİNİZİ ALIN

Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formu hemen doldurun, deneyimli temsilcilerimiz sizi arasın ve detaylı bilgi alın.

Merkezi konumu sayesinde işe gitmek de eve gelmek de artık bir keyif. Mesa Çubuklu 28’de hayata kolay bağlanın; TEM Otoyolu, Levent-Maslak hattı, Çubuklu Vapur İskelesi ve Kadıköy yolu önünüzde, koskoca bir orman ile doğa keyfi arkanızda.

Az katlı bloklardan oluşan yatay mimariye sahip, 80 daire, geniş ve ferah yaşam alanları, 1.000 metrekarelik sosyal tesis ve vazgeçilmez manzara. Sizi özgür bırakan, farklı oda sayılarında tek katlı ve dubleks daire seçenekleri, estetik ve fonksiyonel bir çizgi ile tasarlanan Mesa Çubuklu 28’de.

Adres: Soğuksu Mah. Karadut Sk. No: 2 Beykoz / İstanbul

Telefon: 444 9 366

Mesa Çubuklu 28 Site İçi
Formu doldurun, sizi arayalım

Mesa Mesken 50. Yıl

Mesa, yurt içinde ve yurt dışındaki yeni projeleri ile yaşama değer katmaya devam ediyor.

BİZE ULAŞIN

Soğuksu Mah. Karadut Sk. No: 2 Beykoz / İstanbul

444 9 366