HEMEN BİLGİ ALIN

Bir yanı orman, diğer yanı boğaz manzarasına bakan manzarası ve şehir hayatına uygun lokasyonu ile Mesa Çubuklu 28 dinamik İstanbulluların yaşamına hitap ediyor. Her gün hatıra ormanının yeşili ile huzurlu bir sekilde uyumak, İstanbul Boğazına uyanmak ve Mesa Çubuklu 28 hayatına dahil olmak için bize ulaşın.


HAYATI GÜZELLEŞTİREN SEÇENEKLER

İki taraflı mutluluk; sevdiklerinizle beraber kuracağınız hayatta en iyisini isteyin, hiç bir güzellikten vazgeçmeyin. Mesa Çubuklu 28’in özenle seçilen konumu sayesinde İstanbul’da ikisi bir arada keyif yaşama vakti geldi.

Anadolu Yakası’nın bol yeşili ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün heybeti, Beykoz’da konuşlanan şık evinizde birleşti. Şehirden uzaklaşmadan hayatın yoğun temposu içinde her şeyi bir arada isteyen aileler Mesa Çubuklu 28’in müdavimleri arasında. Evlerin balkonları ve verandalarında iki taraflı bu imkanı yaşamak gibisi yok. İstanbul’un Fatih’i olmak hiç bu kadar efektif olmamıştı. Mesa Çubuklu 28’de orman sakinliği, boğaz ise şehre hakimiyeti sağlıyor.

Mesa Çubuklu 28 Havadan Manzara

AVRUPA VE ASYA

Mesa Çubuklu 28, stratejik konumuyla zor olanı başardı; Anadolu Yakası’nın huzuru evinde, Avrupa Yakası’nın dinamizmi ise bir köprü ötende. İstanbul Boğazı’nda her sabah başlayan vapur serenatı, sabah alarmı yerine geçecek martıların huzur dolu günaydın sesleri. Uyanır uyanmaz karşına çıkan eşsiz mavinin renkleriyle sen ve ailen kendinizi şanslı hissedin. İstanbul’un ikonlaşmış manzaraları senin rutinin olsun. Kale gibi konuşlanan ferah evinde her iki yaka hayatına anlam katsın.

ORMAN VE BOĞAZ

Eşsiz konsepti ile göz kamaştıran Mesa Çubuklu 28’i, hayatın anlamını yan yanayken bulan sizler için tasarladık. İstanbul’un en nadide manzaralarını bir araya getirdik ve çifte keyif yaşayacağınız bir alan sunduk. Hem boğaz hem de orman manzarasıyla seçeneklerinizi geniş tutun. Şehre yakın olarak ritme ayak uydurun, doğaya sırtınızı verin ve hayatı sakin tarafından yakalayın. Sabah geniş salonunuzdan İstanbul Boğazı’nın akışıyla güne merhaba deyin ve yoğun tempoya çok daha kolay adapte olun. Gün tüm ışıltısını geceye teslim ederken ise iş dünyası yerini ev hayatınıza bıraksın. Koşturmacanın yerini bir sakinlik alsın ve orman size eşlik etsin.

Mesa Çubuklu 28 Havadan Gece Manzara
Mesa Çubuklu 28 Site İçi Gece

KULLANIŞLI VE LÜKS

Dört bir yandan ışık alan ferah daireler, geniş balkonlar ve ustalıkla tasarlanmış yerleşim planıyla hayatınızın ve evinizin değerine değer katın. Az katlı ve az daireli Mesa Çubuklu 28’de nezih bir hayat yaşayın. 80 dairenin sakinliği, dış ve iç detaylarda mimarinin zevkli kullanımı, 1000 metrekarelik sosyal alanıyla tam size özel bir yaşam. Hayata bağlanmanızı kolaylaştıran konum ve lüks bir arada.

HEMEN YERİNİZİ ALIN

Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formu hemen doldurun, deneyimli temsilcilerimiz sizi arasın ve detaylı bilgi alın.

Merkezi konumu sayesinde işe gitmek de eve gelmek de artık bir keyif. Mesa Çubuklu 28’de hayata kolay bağlanın; TEM Otoyolu, Levent-Maslak hattı, Çubuklu Vapur İskelesi ve Kadıköy yolu önünüzde, koskoca bir orman ile doğa keyfi arkanızda.

Az katlı bloklardan oluşan yatay mimariye sahip, 80 daire, geniş ve ferah yaşam alanları, 1.000 metrekarelik sosyal tesis ve vazgeçilmez manzara. Sizi özgür bırakan, farklı oda sayılarında tek katlı ve dubleks daire seçenekleri, estetik ve fonksiyonel bir çizgi ile tasarlanan Mesa Çubuklu 28’de.

Adres: Soğuksu Mah. Karadut Sk. No: 2 Beykoz / İstanbul

Telefon: 444 9 366

Mesa Çubuklu 28 Site İçi
Formu doldurun, sizi arayalım

Mesa Mesken 50. Yıl

Mesa, yurt içinde ve yurt dışındaki yeni projeleri ile yaşama değer katmaya devam ediyor.

PROJE DETAYLARI

BİZE ULAŞIN

Soğuksu Mah. Karadut Sk. No: 2 Beykoz / İstanbul

444 9 366