HEMEN BİLGİ ALIN

Bir yanı orman, diğer yanı boğaz manzarasına bakan manzarası ve şehir hayatına uygun lokasyonu ile Mesa Çubuklu 28 dinamik İstanbulluların yaşamına hitap ediyor. Her gün hatıra ormanının yeşili ile huzurlu bir sekilde uyumak, İstanbul Boğazına uyanmak ve Mesa Çubuklu 28 hayatına dahil olmak için bize ulaşın.  İSTER TEK BAŞINA İSTER AİLENLE

  1+1’den 4+1’e uzanan dairelerden kendinize en uygun olan yaşamı seçin. İş hayatının yoğun temposundan evinize en kısa sürede ulaşın, orman ve boğazın havasına anında kendinizi bırak.

  80 daire, 1 ticari alan ile butik bir yaşam Mesa Çubuklu 28’de sürüyor. Küçük aileler ya da yalnız yaşayan bireyler için özenle tasarlanmış, kompakt dairelerle derli toplu ve huzur dolu bir yaşam sizi bekliyor. Geniş daire seçenekleriyle ise büyük aileler, Mesa Çubuklu 28’de en rahat yıllarını yaşıyor. Işık alan salonlar, geniş mutfaklar, orman havası, muhteşem manzara; Mesa Çubuklu 28’de nerede yaşarsanız yaşayın hayat hep sizden yana.

  Mesa Çubuklu 28 Yatak Odası

  Çekirdekten kalabalık ailelere, İstanbul’un nefes alan bölgesinde konfor ve lüksü bir arada sunan Mesa Çubuklu 28’de dairenizi seçin. Beykoz’da yer alan Mesa Çubuklu 28’de şehre yakın olurken İstanbul’un ikonik manzaralarından geride kalmayın. Klasiklerin dışında, az katlı ve özgün mimarisiyle hayatınız için en uygun ev sizin olsun. 6 bloktan oluşan Mesa Çubuklu 28, çeşitli kat ve boyutlarla farklı hayatlara hitap ediyor.

  Mesa Çubuklu 28’de tüm değerleriniz koruma altında. 80 konutun her birinde bulunan sesli, görüntülü, ev sistem otomasyonuna bağlı ve dokunmatik ekranlı interkom cihazları ile günün her saati güvendesiniz. Mesa Çubuklu 28 sadece bir proje değil aynı zamanda size tüm ihtiyaçlarınızı bir arada sunan bir yaşam alanı. Güvenlik personelleri, şüpheli hareket sensörlü IP kameralar ile Mesa Çubuklu 28 gece-gündüz kontrolümüz altında. Otoparktan sosyal alanları, çevrenizden kapınızın önüne her detayı düşündük; şehir hayatını en güvenli şekilde yaşamaya ne dersiniz?

  1+1 dairelerde kompakt yaşayın

  Mesa Çubuklu 28’de kompakt ve kullanışlı bir hayat. Her şey yerli yerinde, hayatın içinde, tam size göre bir yaşam. Sabah balkonunuzdan usulca uyunan İstanbul’a merhaba deyin ve stratejik lokasyonu sayesinde anında tempoya ayak uydurun. 80’den 106 metrekareye; farklı tipleriyle hoşunuza giden manzaraya ve yaşam alanına kendiniz karar verin. İster tek kat ister dubleks; ev sizin, keyif sizin.

  Mesa Çubuklu 28

  1+1 B TİP 3

  1+1 B Tip 3

  2+1 dairelerde ailenizi büyütün

  Tam da çekirdek ailelere göre tasarlanmış 5 tip, 2+1 dairelerle ferah bir yaşama sahip olun. 113’ten 163 metrekareye değişen alan seçenekleri arasından hayatınıza en uygun olan evi görmek için Mesa Çubuklu 28’e ziyarete gelin. Geniş tek kat, dubleks ve çatı dubleksi seçenekleriyle orman ve boğaza göre konumunuzu kendiniz belirleyin.

  Mesa Çubuklu 28

  2+1 A-C TİP 1A

  2+1 A-C TİP 1A

  2+1 B TİP 2

  2+1 B TİP 2

  3+1 dairelerde herkese yer açın

  Olgun aileler, Mesa Çubuklu 28 3+1 seçenekleri ile geniş ve ferah bir yaşam tercih ediyor. 181’den 216 metrekareye uzanan alternatifleri; tek kat ve çatı dubleksi seçenekleriyle tüm aile bireyleri hayatından memnun. Projenin tüm evlerinde olduğu gibi 3+1’lerde de geniş salon ve mutfak odaların ferahlığını tamamlıyor. Bir de bunların yanında orman ve boğaz manzarası sizi sizden alıyor.

  Mesa Çubuklu 28

  3+1 A-C TİP 3A

  3+1 A-C TİP 3A

  VAZİYET PLANI

  Az katlı bloklardan oluşan yatay mimariye sahip, 80 daire, geniş ve ferah yaşam alanları, 1000 metrekarelik sosyal tesis ve vazgeçilmez manzara. Sizi özgür bırakan, farklı oda sayılarında tek katlı ve dubleks daire seçenekleri, estetik ve fonksiyonel bir çizgi ile tasarlanan Mesa Çubuklu 28’de.

  Mesa Çubuklu 28 - Vaziyet Planı

  HEMEN YERİNİZİ ALIN

  Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formu hemen doldurun, deneyimli temsilcilerimiz sizi arasın ve detaylı bilgi alın.

  Merkezi konumu sayesinde işe gitmek de eve gelmek de artık bir keyif. Mesa Çubuklu 28’de hayata kolay bağlanın; TEM Otoyolu, Levent-Maslak hattı, Çubuklu Vapur İskelesi ve Kadıköy yolu önünüzde, koskoca bir orman ile doğa keyfi arkanızda.

  Az katlı bloklardan oluşan yatay mimariye sahip, 80 daire, geniş ve ferah yaşam alanları, 1.000 metrekarelik sosyal tesis ve vazgeçilmez manzara. Sizi özgür bırakan, farklı oda sayılarında tek katlı ve dubleks daire seçenekleri, estetik ve fonksiyonel bir çizgi ile tasarlanan Mesa Çubuklu 28’de.

  Adres: Soğuksu Mah. Karadut Sk. No: 2 Beykoz / İstanbul

  Telefon: 444 9 366

  Mesa Çubuklu 28 Site İçi
  Formu doldurun, sizi arayalım


   Mesa, yurt içinde ve yurt dışındaki yeni projeleri ile yaşama değer katmaya devam ediyor.

   BİZE ULAŞIN

   Mesa Çubuklu 28 Proje adresi:

   Soğuksu Mah. Karadut Sk. No: 2 Beykoz / İstanbul

   Satış Ofisi adresi:

   Acarlar Mah. Çubuklu Çiftlik Yolu Cad. No:4 Beykoz / İstanbul

   (Mesa Orman projemizin satış ofisinden hizmet verilmektedir.)

   444 9 366