Orman ve boğaz manzarası bir arada

ORMAN VE BOĞAZ MANZARASI YAN YANA

Mesa Çubuklu 28’de şehir ve huzur bir araya geliyor. Mesa, İstanbul yaşamında istediğiniz her ayrıntıyı bir projede topluyor. Çubuklu, Beykoz’un doğayla iç içe konumunda ustalıkla tasarlanmış bir yaşam alanı sunuyoruz. Bir yanınızda İstanbul Boğazı diğer yanınızda yükselen çam ormanlarıyla Mesa Çubuklu 28’de hayatın farklı ritimleri size eşlik ediyor. Güne boğazın müthiş manzarasıyla başlayın, akşamı orman havasıyla huzur dolarak tamamlayın.

HEMEN BİLGİ ALIN

Bir yanı orman, diğer yanı boğaz manzarasına bakan manzarası ve şehir hayatına uygun lokasyonu ile Mesa Çubuklu 28 dinamik İstanbulluların yaşamına hitap ediyor. Her gün hatıra ormanının yeşili ile huzurlu bir sekilde uyumak, İstanbul Boğazına uyanmak ve Mesa Çubuklu 28 hayatına dahil olmak için bize ulaşın.YENİ HAYATINA BAŞLA

İstanbul’un en nadide manzaralarını Mesa Çubuklu 28’de bir araya getirdik ve çifte keyif yaşayacağınız bir alan tasarladık. Hem boğaz hem de orman manzarasıyla seçeneklerinizi geniş tutun.

Eşsiz konsepti ile göz kamaştıran Mesa Çubuklu 28’i, hayatın anlamını yan yanayken bulan sizler için tasarladık. Şehre yakın olarak ritme ayak uydurun, doğaya sırtınızı verin ve hayatı sakin tarafından yakalayın. Sabah geniş salonunuzdan İstanbul Boğazı’nın akışıyla güne merhaba deyin ve yoğun tempoya çok daha kolay adapte olun. Gün tüm ışıltısını geceye teslim ederken ise iş dünyası yerini ev hayatınıza bıraksın. Koşturmacanın yerini bir sakinlik alsın ve orman size eşlik etsin.

Mesa Çubuklu 28 Salondan Orman Manzarası

Günaydın İstanbul

Şehir erken uyansa da siz biraz daha keyif yapın. Gün doğarken boğazın renklerine şahit olun. Balkonunuzda sabah kahvenizi yudumlayın, güzel bir sohbetle günü selamlayın. Mesa Çubuklu 28’in İstanbul manzarası evinizin ferah pencerelerinden içeri dolsun. Geniş mutfağında, panoramik bir sabah kahvaltısı güne başlangıç rutininiz olsun.

Mesa Çubuklu 28 Gece

İyi Geceler İstanbul

Dinamik şehir hayatının akışından çıkın ve evinizin geniş salonunda kendinizi İstanbul manzarasına bırakın. Avrupa Yakası’nın dinamizmini Çubuklu, Beykoz’un huzurunda sonlandırın. Şehir ışıkları size eşlik etsin, orman havası iyi uyku formülünüz olsun.

Mesa Çubuklu 28 Sosyal Alanlar

Hayata Başla

Az katlı bloklardan oluşan yatay mimariye sahip, 80 daire, geniş ve ferah yaşam alanları, 1000 metrekarelik sosyal tesis ve vazgeçilmez manzara. Sizi özgür bırakan, farklı oda sayılarında tek katlı ve dubleks daire seçenekleri, estetik ve fonksiyonel bir çizgi ile tasarlanan Mesa Çubuklu 28’de.

HAYATI GÜZELLEŞTİREN SEÇENEKLER

Dört bir yandan ışık alan ferah daireler, geniş balkonlar ve ustalıkla tasarlanmış yerleşim planıyla hayatınızın ve evinizin değerine değer katın. Az katlı ve az daireli Mesa Çubuklu 28’de nezih bir hayat yaşayın. 80 dairenin sakinliği, dış ve iç detaylarda mimarinin zevkli kullanımı, 1000 metrekarelik sosyal alanıyla tam size özel bir yaşam. Hayata bağlanmanızı kolaylaştıran konum ve lüks bir arada.

Mesa Çubuklu 28 Gece Manzarası

HEMEN YERİNİZİ ALIN

Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formu hemen doldurun, deneyimli temsilcilerimiz sizi arasın ve detaylı bilgi alın.

Merkezi konumu sayesinde işe gitmek de eve gelmek de artık bir keyif. Mesa Çubuklu 28’de hayata kolay bağlanın; TEM Otoyolu, Levent-Maslak hattı, Çubuklu Vapur İskelesi ve Kadıköy yolu önünüzde, koskoca bir orman ile doğa keyfi arkanızda.

Az katlı bloklardan oluşan yatay mimariye sahip, 80 daire, geniş ve ferah yaşam alanları, 1.000 metrekarelik sosyal tesis ve vazgeçilmez manzara. Sizi özgür bırakan, farklı oda sayılarında tek katlı ve dubleks daire seçenekleri, estetik ve fonksiyonel bir çizgi ile tasarlanan Mesa Çubuklu 28’de.

Adres: Soğuksu Mah. Karadut Sk. No: 2 Beykoz / İstanbul

Telefon: 444 9 366

Mesa Çubuklu 28 Site İçi
Formu doldurun, sizi arayalım

Mesa Mesken 50. Yıl

Mesa, yurt içinde ve yurt dışındaki yeni projeleri ile yaşama değer katmaya devam ediyor.

BİZE ULAŞIN

Soğuksu Mah. Karadut Sk. No: 2 Beykoz / İstanbul

444 9 366